+

W dniach 21 – 22 maja 2019 r. w Hotelu Perła Południa w Rytrze k/Nowego Sącza odbyła się XXIII Konferencja Automatyków RYTRO 2019.

Patronat merytoryczny objął tradycyjnie prof. dr hab. inż. Ryszard Tadeusiewicz (AGH - Kraków).
W Konferencji udział wzięli również Profesorowie reprezentujący Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Politechnikę Warszawską, Rzeszowską, Śląską oraz Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe z Tarnowa, Nowego Sącza i Oświęcimia.

Hasłem przewodnim spotkania była „ Ochrona środowiska – wyzwania dla automatyków ”. Poszczególni prelegenci reprezentujący organizatorów nawiązywali w swoich wystąpieniach do powyższego hasła. Nasz wykład traktował o zagadnieniach metrologicznych oraz pracach badawczych prowadzonych pod nadzorem firmowego Laboratorium. Tytuł wystąpienia brzmiał: "Laboratorium Pomiarowe Limatherm Sensor Sp. z o.o. Wiarygodność pomiarów a ochrona środowiska". W drugim dniu Konferencji dokonaliśmy prezentacji pt. "Materiały do produkcji wysokotemperaturowych czujników temperatury".
Spotkanie stanowiło znakomitą okazję, aby zaproszonym projektantom oraz automatykom przekazać co wyróżnia firmę Limatherm Sensor od konkurencji i co zyskują dzięki współpracy z nami.

W założeniach Konferencji było zrealizowanie celów promocyjnych oraz dydaktycznych, a wśród nich:
  •     przedstawienie tendencji w systemach pomiarów i automatyki ze szczególnym uwzględnieniem problematyki zawartej w haśle Konferencji,
  •     promocja najnowszych wyrobów producentów urządzeń do pomiarów i automatyki ze szczególnym uwzględnieniem problematyki zawartej w haśle Konferencji,
  •     wzajemne poznanie i integracja środowiska automatyków (nauka - projektanci - producenci - użytkownicy).
W opinii uczestników, w trakcie Konferencji zakładane cele udało się w pełni zrealizować.
Wszystkim dziękujemy za owocne i miłe spotkanie.news-details image
29.05.2019