+

20 lat działalności to niewątpliwie czas zmian, rozwoju i wyzwań przed jakimi stanęliśmy i z jakimi przyszło się nam zmierzyć. Limatherm Sensor Sp. Z o.o. na przestrzeni 20 lat stał się znaną i docenianą marką na rynku polskim i europejskim w produkcji aparatury kontrolno-pomiarowej. Wysoka jakość produkowanych urządzeń w połączeniu z wielkim doświadczeniem i zaangażowaniem pracowników to bezspornie przepis na sukces jaki osiągnęliśmy na przestrzeni tych lat.

Dynamiczny rozwój naszej firmy nie był by możliwy do osiągnięcia bez współpracy z naszymi klientami, którzy zaufali naszym produktom przy realizacji swoich projektów. Wysokie wymagania związane z jakością oraz niezawodnością aparatury przyczyniły się do ulepszania naszych procesów technologicznych oraz wzbogacanie się o nowy park maszynowy. Produkujemy dla największych światowych koncernów ale nie zapominamy o najmniejszym zakładzie.

Sukces firmy w największym stopniu zawdzięczamy naszym pracownikom. Ich zaangażowanie, fachowa pomoc i nieoceniony wkład w jej funkcjonowanie znalazło swoje odzwierciedlenie w wynikach finansowych ale co najważniejsze w wysokiej ocenie i zadowoleniu naszych klientów, którzy stawiają za wzór nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zagadnienia.

Dziękujemy właścicielom firmy Limatherm Sensor za obecność na gali 20-lecia oraz za zaufanie jakim nas obdarzyli 20 lat temu, podejmując decyzję o wydzieleniu naszej firmy ze struktur Limatherm S.A. Dzięki takiemu wsparciu możemy śmiało patrzeć w przyszłość i podejmować kolejne wyzwania.

news-details image
08.02.2024