+
news-details image
09.04.2024

Mamy przyjemność ogłosić, że oferujemy innowacyjne rozwiązania do pomiaru temperatury od CALEX ELECTRONICS LIMITED, w tym Pyro NFC, Pyroepsilon, PyroUSB, PyroUSB 2.2, Pyromini i PyroBus. Nasza oferta obejmuje różnorodne rodzaje stacjonarnych pirometrów, które są zaprojektowane z myślą o precyzji i efektywności w różnych zastosowaniach przemysłowych.

Pyro NFC umożliwia bezdotykowy pomiar temperatury i łatwą konfigurację za pomocą smartfona, a PyroUSB oraz PyroUSB 2.2 wyposażone są w interfejsy USB umożliwiające łatwe dostosowanie parametrów. Pyroepsilon oferuje oddzielną głowicę pomiarową i możliwość regulacji emisyjności, a Pyromini to stacjonarny pirometr z osobną, miniaturyzowaną głowicą pomiarową. Natomiast PyroBus zapewnia cyfrowe wyjście RS-485, MODBUS RTU, idealne dla większych sieci pomiarowych.

Odkryj naszą kompleksową gamę produktów CALEX ELECTRONICS LIMITED i podnieś swoje możliwości pomiaru temperatury na nowy poziom. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tych innowacyjnych rozwiązaniach i ich potencjalnych korzyściach dla Twojej firmy.