Jesteśmy partnerem

Profil firmy


PROFIL FIRMY

 

profil_firmy

LIMATHERM SENSOR Sp. z o.o.  to nowoczesna,dynamicznie rozwijająca się firma oferująca  zaawansowane rozwiązania pomiarowe. Domeną działalności jest produkcja  aparatury kontrolno pomiarowej głównie przemysłowych czujników temperatury. Firma powstała w 1969 roku jako Oddział Zamiejscowy Krakowskiej Fabryki Aparatury Pomiarowej w Limanowej. Od początku swojej działalności dostarcza urządzenia pomiarowe  usprawniające aplikacje pomiarowe, stając się  liderem branży automatyki. Od wielu lat oferuje Klientom doradztwo w zakresie rozwiązań pomiarowych oraz realizacji projektów pomiarowych głównie pomiarów temperatury. Firma  należy do Grupy INTROL notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007r.
 

POLITYKA JAKOŚCI

 

MISJA

Misją firmy Limatherm Sensor jest zaspakajanie rosnących potrzeb opomiarowania aplikacji w przemyśle poprzez dostarczanie im zaawansowanych rozwiązań pomiarowych opartych na produkowanych elementach.
Misją firmy Limatherm Sensor jest dostarczanie najwyższej jakości urządzeń pomiarowych

WARTOŚCI

Najważniejszymi wartościami, jakimi kieruje się firma są dbałość o Klienta, zaspakajanie jego indywidualnych potrzeb, innowacyjność oraz profesjonalizm. Jej atuty to wiedza, doświadczenie i nowoczesne technologie, z jakich korzysta i oferuje swoim Klientom.

PRODUKTY

Limatherm Sensor jest producentem wszelkich typów czujników temperatury: od prostych czujników przewodowych, głowicowych, poprzez wykonania płaszczowe - rezystancyjne i termoelektryczne.
Produkcja czujników realizowana jest w całości na miejscu. Takie kompleksowe rozwiązanie pozwala firmie kontrolować jakość produktu, a także czyni ją elastyczną w dostosowaniu produktu do potrzeb klienta; szeroki wybór: średnic, długości, przyłączy procesowych, typów obudowy.

Dostosowując się do potrzeb aktualnych oraz przyszłych klientów uzyskujemy wszelkie niezbędne atesty, spełniając zalecenia obowiązujacych norm.
W programie produkcji posiadamy czujniki do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem /iskrobezpieczne/-Exia , z obudową ognioszczelną-Exd oraz z obudową wzmocnioną-Exe/ zgodne z dyrektywami nowego podejścia ATEX.
Czujniki opuszczające mury naszej firmy stanowią wizytówkę jakości produkcji.
Nad jej właściwym przebiegiem czuwa Akredytowane Laboratorium Pomiarów Temperatury wyposażone w sprzęt sprawdzający i kalibrujący renomowanych firm.

SERWIS

Limatherm Sensor dokłada wszelkich starań, aby satysfakcja klienta kształtowana była również poprzez rzetelny, sprawnie działający serwis.  

ZAUFANIE

Firmie Limatherm Sensor zaufało już ponad 6500 przedsiębiorstw w kraju i poza granicami , które zdecydowały się na współpracę i zastosowanie produktów w swoich systemach pomiarowych. W roku 2005 wprowadzony został system jakości ISO 9001-2000, a w 2016 roku został zaktualizowany wg. nowej normy ISO 9001-2015. Najwięksi odbiorcy, którzy zaufali produktom Limatherm Sensor to: ORLEN, LOTOS, PGE, COLFARM S.A, RUDNIK S.A, Elektrownia KOZIENICE S.A, ELPOAUTOMATYKA, KOMPANIA PIWOWARSKA, MOKATE Sp. z o.o.

 
 

LUDZIE

Firma Limatherm Sensor zatrudnia profesjonalnych doradców i konsultantów w dziedzinie technologii, konstrukcji, produkcji, logistyki i finansów. Są to osoby wykształcone - inżynierowie o olbrzymim doświadczeniu, systematycznie podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe i chętnie dzielące się swoją wiedzą i doświadczeniem.

PARTNERSTWO

Od początku działalności firma Limatherm Sensor współpracuje z Partnerami, którzy wzbogacają jej ofertę o wysokiej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania. Długoletnie kontakty i udane uruchomienia u Klientów są wynikiem konsekwentnie realizowanej strategii dostarczania produktów i usług na najwyższym poziomie.
 

       

   

NIP 737-19-66-189, Kapitał zakładowy spółki - 700 000 zł
KRS 0000201394, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wszystkie prawa zastrzeżone © by Limatherm Sensor | 2020 | Licznik odwiedzin: 5945935