Jesteśmy partnerem

Targi TRAKO 2019

img
LIMATHERM SENSOR SP. Z O.O. zaprezentował swoje produktu w kolejnej edycji targów TRAKO- największych w Polsce i drugich w Europie z branży kolejowej. Podczas wielu rozmów z klientami i specjalistami, którzy licznie odwiedzali nasze stoisko, mogliśmy podsumować naszą dotychczasową działalność jak i zaprezentować nowości produktowe. Niewątpliwie była to możliwość do określenia priorytetów rozwoju spółki oraz dalszej działalności w tym sektorze gospodarki.

Targi TRAKO 2017 były miejscem spotkań firm z branży kolejowej i tramwajowej: przewoźników, dostawców technologii, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, ekspertów, inżynierów, inwestorów, pasjonatów kolei. To również platforma dyskusji, wymiany doświadczeń i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla infrastruktury, systemu zarządzania transportem i technologii wyposażenia taboru.

Prezentowane na naszym stoisku produkty z aparatury kontrolno-pomiarowej znajdują zastosowanie w pojazdach tj. lokomotywy, tramwaje, wagony oraz pojazdy specjalistyczne. Są to między innymi:

- czujniki temperatury
- grzałki elektryczne
- manometry
- przetworniki ciśnienia
- układy do pomiaru poziomu
- presostaty

oraz urządzenia służące do potrzymania komfortu cieplnego w pojazdach:

- nagrzewnice elektryczne do układów grzewczych
- kurtyny powietrzne

Dalsza współpraca z producentami i firmami z branży kolejowej poszerzona o nowe kontakty i tematy pozyskane podczas targów Trako 2019 niewątpliwie przyczynią się do rozwoju firmy LIMATHERM SENSOR SP. Z O.O.
dnia: 04.10.2019, godz. 12:27

Logowanie

Pobierz katalog

Katalog produktów-czujniki temperatury

Katalog produktów-aparatura kontrolno-pomiarowa

   

Monitoruj swoją przesyłkę


Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz: 4 gości
NIP 737-19-66-189, Kapitał zakładowy spółki - 700 000 zł
KRS 0000201394, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wszystkie prawa zastrzeżone © by Limatherm Sensor | 2020 | Licznik odwiedzin: 5945971