Biura techniczno-handlowe

 

Jesteśmy partnerem

Konferencja Użytkowników

W dniach 15-16 września br. w składzie Prezes Zarządu Zbigniew Juszkewicz oraz szefowie Biur Techniczno- Handlowych z Poznania i Krakowa Szymon Kowalczyk i Radosław Rusnarczyk wzięli udział w Konferencji Użytkowników, organizowanym wspólnie z firmami Turck Automation oraz Emerson Process Management w hotelu Villa Verde w Zawierciu.
Spotkanie skupiło przedstawicieli różnych dziedzin przemysłu od branży automotive, poprzez integratorów, przemysł chemiczny, energetykę zawodową po producentów maszyn i urządzeń.
Nasz udział podkreśliła przedstawiona na forum konferencyjnym z zakresu Proces Automation relacja użytkownika z Mazowsza, który wdrożył na swoich obiektach nowy system oparty na osłonach ceramicznych SINITEC oraz prelekcja Radosława Rusnarczyka na temat realizacji dużych projektów w przemysłach chemicznym, energetycznym i metalurgicznym, w których zastosowano elementy produkcji Limatherm Sensor z uwzględnieniem konstrukcji do środowisk szczególnie trudnych.
Naukowy wkład do rozważań w zakresie Process Automation wniósł prof. dr hab. inż. Igor Piotr Kurytnik, który rozwinął przed słuchaczami wizje przyszłości sensorów w przemyśle oraz podkreślił rolę jaką w związku z tym mają do odegrania producenci czujników.
dnia: 03.10.2016, godz. 13:10

Logowanie

Pobierz katalog

Katalog produktów-czujniki temperatury

Katalog produktów-aparatura kontrolno-pomiarowa

   

Monitoruj swoją przesyłkę


Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz: 5 gości
NIP 737-19-66-189, Kapitał zakładowy spółki - 700 000 zł
KRS 0000201394, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wszystkie prawa zastrzeżone © by Limatherm Sensor | 2018 | Licznik odwiedzin: 4118357